III Forum Dziedzictwa i Przyszłości

III Forum Dziedzictwa i Przyszłości 858 434 Laboratorium św. Jana Pawła II

Laboratorium św. Jana Pawła II serdecznie zapraszamy na III Forum Dziedzictwa i Przyszłości. Forum jest miejscem spotkania osób i instytucji zaangażowanych w rozwój i promocję patronatu Jana Pawła II nad naszym regionem, a działających w obszarach: edukacja, społeczeństwo, gospodarka, kultura i duchowość. Spotkanie zaplanowane jest na 27 października (czwartek) na godz. 10w Urzędzie Marszałkowskim (patio I piętro).

Tematem tegorocznego spotkania będzie przywództwo. Z tej okazji p. dr Piotr Orłowski (Nova Trading) wygłosi prelekcję „Przywództwo w świetle patronatu św. Jana Pawła II”. Forum zaszczyci swoją obecnością i słowem wstępny Marszałek Województwa p. Piotr Całbecki. Po wystąpieniach prelegentów przewidujemy dyskusję zaproszonych gości.

Program Forum:
10:00 – otwarcie Forum i przedstawienie podmiotów uczestniczących w Forum
10:10 – słowo wstępne Marszałka Województwa
10:30 – wystąpienie Gościa Specjalnego + dyskusja
12:00 – zakończenie forum

Forum będzie okazją do wspólnego dyskutowania o teraźniejszości i przyszłości patronatu Jan Pawła II w naszym regionie, a także okazją do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk w zakresie podejmowanych inicjatyw upamiętniających i rozwijających dziedzictwo osoby i myśli papieża Polaka.
Wstęp to na to wydarzenie jest wolny, jednak ze względów organizacyjnych prosimy o mailowe potwierdzenie obecności do dn. 26 października do godz. 12.

Kontakt: tel. 66-66-25-008
Mail: lab_jp2@umk.pl