Macierzyństwo – czy jest o czym mówić?

Macierzyństwo – czy jest o czym mówić? 150 150 Laboratorium św. Jana Pawła II
Kolejna odsłona Audio środowego przynosi kontynuację rozważań młodzieży z VIII LO w Toruniu. Zobaczcie jak uczniowie toruńskiej „Ósemki” poradzili sobie z opisaniem relacji jaką zbudowali ze swoimi mamami.

Mamma mia:

„Oto Matka twoja (…) Te słowa odnoszą się do wszystkich naszych matek na ziemi polskiej. Odnoszą się do wszystkich polskich kobiet. Ileż im zawdzięcza Naród, każda rodzina i cały Naród. To one okazały się siłą nie do pokonania (…) „

Jan Paweł II, Rozważanie przed modlitwą „Anioł Pański”, Warszawa, 1991