Rozstrzygnięcie Konkursu „Tablica wartości Jana Pawła II”

Rozstrzygnięcie Konkursu „Tablica wartości Jana Pawła II” 1500 1000 Laboratorium św. Jana Pawła II
W minioną środę, 21 czerwca br., w Kujawsko-Pomorskim Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. J. Korczaka w Toruniu odbyło się uroczyste podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu „Tablica wartości Jana Pawła II”.
Konkurs był wspaniałą okazją do zaprezentowania artystycznych talentów uczniów szkół specjalnych, a także pokazania, że dziedzictwo Jana Pawła II, to wartości dobre i potrzebne młodemu człowiekowi, nawet, a może przede wszystkim, temu, który żyje z niepełnosprawnościami.
Wachlarz metod i prac konkursowych był bardzo zróżnicowany i niezwykle inspirujący – powiedział Jan Wółkowski, członek zespołu Laboratorium św. Jana Pawła II.
Wydarzenie zorganizował Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Toruniu. Patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego – p. Piotr Całbecki oraz Laboratorium św. Jana Pawła II na Wydziale Teologicznym UMK w Toruniu.

Uroczysta prezentacja prac odbędzie się także na Wydziale Teologicznym w październiku br.

Fot. P. Kromkiewicz / KPSOSW