Webinar – Co zrobić, żeby się chciało?

Webinar – Co zrobić, żeby się chciało? 1080 1080 Laboratorium św. Jana Pawła II

Za nami pierwszy po wakacyjnej przerwie webinar, którego tematem jest przede wszystkim motywacja w życiu codziennym.

Naszym gościem była p. Kinga Grom – mgr asystentury rodzin w pracy socjalnej Uniwersytetu Gdańskiego, absolwentka Studium coachingu chrześcijańskiego w ramach Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich w Warszawie, blogerka. Na co dzień prowadzi indywidualne sesje coachingu chrześcijańskiego, towarzysząc klientom we wprowadzaniu zmian. Tworzy treści ewangelizacyjne w Internecie, głównie skupiając ludzi wokół tematu wdzięczności, rozwoju osobistego i duchowego. Na platformie YouTube, jako Wdzięczne Serce, stworzyła m. in. serie filmów: Wielki Post od narzekania, Projekt DZIEWICE o życiu w czystości oraz #wdzięczniludzie.

Podczas spotkania dowiedzieliśmy się, jak siebie motywować i na jakie motywacyjne pułapki uważać. Pani Kinga opowiedziała o tym, jak słowa i myśli odbierają lub wzmacniają naszą siłę do działania oraz o moich obserwacjach zmotywowanych i niezmotywowanych klientów w gabinecie coachingu chrześcijańskiego. – Zajrzymy też do Pisma Świętego, w którym na pewno znajdziemy duchowe i psychologiczne wskazówki oraz wersety dodające mocy oraz przywołamy motywujące myśli św. Jana Pawła II – powiedziała pani Kinga zapraszając na webinaria.