Z-grana majówka ze zwycięską „Grą o niebo”

Z-grana majówka ze zwycięską „Grą o niebo” 150 150 Laboratorium św. Jana Pawła II
 Pracownicy „Laboratorium św. Jana Pawła II” świetnie bawili się w czasie majówki, testując grą opracowaną przez uczniów z Sochaczewa.
– Gra zapowiada się naprawdę ciekawie! – stwierdzili jednogłośnie ks. Adam Jeszka i pan Jan Wółkowski.
 Patryk oraz Tomasz, uczniowie IV klasy ETG z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego z Sochaczewa zostali zwycięzcami ogólnopolskiego konkursu „Gra o niebo”
W Zasadach zaprojektowanej przez nich gry czytamy m.in.:
Cel gry: Dostanie się do siedziby Jana Pawła II w Watykanie jako pierwszy z pielgrzymów, możliwość porozmawiania z Papieżem.
Przebieg tury: Grę rozpoczynamy od wspólnego wyboru jednej z dwóch kostek tras (każdy gracz jest zobowiązany rzucić kostką i ustawić się w odpowiednim miejscu na planszy) (…) Pielgrzymi po kolei rzucają kostką a następnie poruszają się do przodu o tyle pól, ile wskazała. Na planszy występuje pięć rodzajów pól.