800-lecie szopek bożonarodzeniowych – historia – teologia – sztuka

800-lecie szopek bożonarodzeniowych – historia – teologia – sztuka 1241 1754 Laboratorium św. Jana Pawła II

Serdecznie zapraszamy na konferencję naukową ,,800-lecie szopek bożonarodzeniowych – historia, teologia, sztuka” organizowaną przez Bractwo Toruńskich Belenistów, Laboratorium św. Jana Pawła II na Wydziale Teologicznym UMK oraz Fundację ,,Pro Futuro Theologiae”.
Konferencja odbędzie się w dn. 13-14 października br. w Toruniu.
Miejscem obrad będą:

• Franciszkańskie Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu,
  • Centrum Dialogu im. Jana Pawła II w Toruniu,
  • Muzeum Diecezjalne w Toruniu.

Informacje na stronie głównego organizatora: https://belenista.pl/konferencja/