Ekologia JP II – konkurs dla szkół specjalnych

Ekologia JP II – konkurs dla szkół specjalnych 1500 879 Laboratorium św. Jana Pawła II

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Ekologia św. Jana Pawła II”!
Przedmiotem konkursu jest ukazanie w formie plastycznej nauczania papieża-Polaka nt. ekologii. Konkurs skierowany jest do uczniów specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych w Polsce: Szkół Podstawowych Specjalnych, Zespołów Edukacyjno-Terapeutycznych, Branżowych Szkół I stopnia i Szkół Przysposabiających do Pracy.

Więcej na stronie głównego organizatora: Kujawsko-Pomorskiego specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.
Laboratorium św. Jana Pawła II objęło swoim patronatem ninejszy konkurs

Regulamin do pobrania