Język miłości – komunikacja w związku

Język miłości – komunikacja w związku 150 150 Laboratorium św. Jana Pawła II

Jak prawdziwie kochać?

Dziś kolejne audio środowe, ułatwiające odpowiedź na to pytanie, a także kolejne osoby pokazujące jak myśl Jana Pawła II jest żywa, obecna i aktualna w życiu małżeńskim i rodzinnym.

Przegryź myśl:

Miłość mi wszystko wyjaśniła, Miłość wszystko rozwiązała – dlatego uwielbiam tę Miłość, gdziekolwiek by przebywała.

(Karol Wojtyła, „Wiersze i poematy”)

Dominika i Karol Bober są małżeństwem od szesnastu lat. Mają sześcioro dzieci. Prowadzą swój biznes. Dużo ze sobą rozmawiają, co pozwala im na przerabianie przeszłości, by w ten sposób móc zadziwiać się każdym nowym jutrem.

Najważniejszy dla nich jest JĘZYK MIŁOŚCI, czyli:
1️⃣ Zrozumienie,
2️⃣ Czas poświęcony,
3️⃣ Akceptacja,
4️⃣ Drobiazgi, czyli np. „kanapeczki miłości”.