Rytm miłości – kolejne audio środowe

Rytm miłości – kolejne audio środowe 150 150 Laboratorium św. Jana Pawła II
Aleksander Żewierżejew, student, członek wspólnoty neokatechumenalnej uważa, że człowiek nawraca się poprzez kontakt ze Słowem Bożym oraz w relacji do innych osób.

Nawrócenie to:
1️⃣ Proces
2️⃣ Walka
3️⃣ Droga
4️⃣ Zmaganie.

Przegryź słowo:

„Szlak nawrócenia serc jest wyznaczany rytmem miłości, która zwraca się równocześnie do Boga i do braci: do wszystkich braci, również do tych, którzy nie są w pełnej komunii z nami”

Jan Paweł II, encyklika „Ut unum sint”, 1995

Fot. zszywka.pl