Za nami I zjazd Kuźni Liderów Regionu

Za nami I zjazd Kuźni Liderów Regionu 1080 1080 Laboratorium św. Jana Pawła II

W sobotę 25 marca br., zainaugurowaliśmy III edycję Kuźni Liderów Regionu. Podczas zjazdu odczytano list Przewodniczącej Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego, p. Elżbiety Piniewskiej, oraz rozmawiano z przedstawicielami Młodzieżowego Sejmiku naszego Województwa. Mówiliśmy o możliwościach rozwoju osobistego młodych ludzi w naszym regionie, o komunikacji m.in. rówieśniczej i międzypokoleniowej, a także jak mądrze rozwijać młodzieżowe inicjatywy. Kolejny zjazd zaplanowany jest na 29 kwietnia.

Relacja w TVP Bydgoszcz: https://bydgoszcz.tvp.pl/68741404/trzecia-odslona-kuzni-liderow

Relacja z tego wydarzenia jest na naszych mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, YouTube).