Zapraszamy na kolejny webinar o SZTUCE …

Zapraszamy na kolejny webinar o SZTUCE … 1080 1080 Laboratorium św. Jana Pawła II

Zapraszamy na kolejny w tym roku webinar o SZTUCE. Dn. 15 marca pani dr Dorota Dźwig będzie mówiła o sztuce kobiecości.

Dr Dorota Dźwig jest wykładowcą w Instytucie Teologicznym w Gdyni oraz w Gdańskim Seminarium Duchownym. Jest nauczycielem religii w III LO w Gdyni i w Szkole „Fregata” dla Dziewcząt. Prowadzi także wykłady dla tamtejszego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Nasza prelegentka prowadzi rekolekcje dla kobiet w duchowości  karmelitańskiej w oparciu o myśl św. Edyty Stein. Prywatnie – żona Marka, matka Antoniego i Bernadetty. Jest autorką książki „Żadna kobieta nie jest tylko kobietą” oraz licznych artykułów o Edycie Stein.