Czy embrion jest jednym z nas?

Czy embrion jest jednym z nas? 2048 1152 Laboratorium św. Jana Pawła II

W środę 16 listopada 2022 r. o godz. 19:00 -20:00 odbył się webinar pt. „Czy embrion jest jednym z nas? Biologiczne i etyczne aspekty badań na zarodkach ludzkich”.

Spotkanie w oparciu o bliską św. Janowi Pawłowi tematykę ochrony ludzkiego życia od poczęcia poprowadzi dr Krzysztof Szymoniak, doktor nauk humanistycznych w zakresie filozofii (Wydział Filozoficzny Akademii Ignatianum w Krakowie).
Bioetyk, absolwent podyplomowych studiów z bioetyki na Uniwersytecie Jana Pawła II w Krakowie oraz studiów magisterskich
z biotechnologii na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Zajmuje się badaniami w obszarze bioetyki oraz etyki badań biomedycznych. Wykładowca studiów podyplomowych „Badania kliniczne – metodologia, organizacja i zarządzanie”
(Uniwersytet Jagielloński w Krakowie). Pracuje jako niezależny specjalista do spraw badań klinicznych.